Radyoloji

Hastanemizde ultrason, radyofrekans dalgaları ve manyetik alan, anjiografi, teleradyoloji, tomografi gibi yöntemlerde hizmetler sunmaktayız.

Radyoloji

Hastanemizde bulunmakta olan Radyoloji Uzmanımız ile hastalarımıza yeni kapılar açarak emin ellerde olduğunun garantisini verebilmekteyiz.

Radyoloji

Radyoloji, x ışınları ile görüntülenme yöntemlerinin tıp alanındaki tanı ve tedavilerinin gerekli amaç doğrultusunda kullanılmasıdır. Tanı ve tedavi amacıyla kullanılan yöntemlerden bazıları şunlardır; ultrason, bilgisayarlı tomografilerdir. (CT), manyetik rezonans görüntüleme(MR), nükleer tıp yöntemleri, pozitron emisyon tomografi (PET), mamografi, floroskopi ve X ışını ile kullanılan diğer yöntemler olarak sıralanabilmektedir.

Bu yöntem tanı amacıyla kullanılabilecek ve elde edilen görüntüler ile hastaların izlenmesi şeklinde olurken, tedavi amacıyla kullanımı bazı cerrahi işlemler görüntü yöntemleri sayesinde daha az zarar ile yapılmasını sağlamak için gereken tüm bilgiler ve sistemler mevcuttur. Bazı Tomografilerde de radyasyon mevcuttur. Fakat son teknoloji üretimi olan odalarımızın böyle bir kaygı teşkil etmediğini söylemek isteriz. Bizlerin ve çalışanlarımızın bu konudaki Radyolojik x ısısıyla ilgili gereken tüm işlemlerin sağlıklı ve güven içinde ilerlediğini söyleyebiliriz.

Gelişen Teknoloji

Gelişen tıbbi teknolojilerin sayesinde tomografi de sürekli gelişmektedir. Verilen radyasyonların dozları azaltılmakta ve görüntülerin kaliteleri artmakla birlikte bizlerinde mutlu olmasına sebep sizsiniz. Doktorlarımızın bölümlerinin Özel olarak sadece o konu alanında tecrübe sahibi olması ile birlikte bölümüyle ilişkin tüm alan ve dallarının detaylarını bilmektedir. Her zaman tekrar dediğimiz gibi hedefimiz sizleri memnun etmektir. Sunduğumuz tanısı ve tedavisiyle hizmetteki en son teknoloji ile birlikte sizleri takip ederek uygun olan bir tedavi biçimiyle sizlere hizmet etmekteyiz. Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamak amacıyla, sizlerin beklentilerini de en iyi şekilde sağlamak için, kaliteli bir hizmet anlayışı için daha mutlu hastalar da sağlıklı sizlere de ulaşmak için en büyük hedeflimizden biri de SİZLERSİNİZ…

Özel Gazi Hastanesi olarak sizlerin sağlığı bizlerin güvencesidir. Çalışanlarımızın radyoloji odalarının özel temizleme malzemeleriyle stabil ortamda rahat bir şekilde hastalarımızın denetimini 7/24 bizlere ulaşabileceğiniz güvenli bir alan için gereken hizmet şekillerimizle sizlere ÖZEL GAZİ HASTANESİ güvencesiyle sizlerle HERZAMAN…

Doktorlarımız

Open chat
Merhaba
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?