Genel Cerrahi

Gazi Hastanesi Genel Cerrahi Bölümü, hasta muayene ve tedavisini gerçekleştirmek üzere organize olmuştur. Yatan hasta hizmeti ile poliklinik ve acil servis hizmeti haftanın yedi günü ve 24 saat aralıksız olarak sürdürülmektedir.

Genel Cerrahi

Yedi gün ve 24 saat aralıksız

Güler yüzlü, nitelikli, güvenilir

Birimin misyonu hasta merkezli, güler yüzlü, nitelikli, güvenilir ve tıbbi hatasız bir hizmet vermektir. Başta minimal invaziv (Laparoskopik – kansız ameliyat) cerrahi ve acil cerrahi olmak üzere tüm klinik cerrahi uygulamalarda, İstanbul’da bir çekim merkezi haline gelmek ise birimin vizyonu olarak belirlenmiştir.

Farklı ilgi alanlarına sahip kadro derinliği sayesinde başta minimal invaziv cerrahi, acil cerrahi ve endokrin (meme, guatr bezi ve böbrek üstü bezi) cerrahisi olmak üzere gastrointestinal sistem (sindirim sistemi) cerrahisi ve hepato-pankreatikobiliyer (karaciğer, pankreas ve safra yolları) cerrahisinde öncü uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Fıtık cerrahisinde ise bir referans merkezi olma yolundadır, son yıllarda çok gündemde olan laparoskopik fıtık cerrahisi (kansız ameliyat) yoğun şekilde gerçekleştirilmektedir.

En güncel teknoloji

Kolon ve rektum (kalın barsak) hastalıkları konusunda tüm girişimler en güncel teknolojileri kullanarak gerçekleştirilmektedir. Özellikle, hemoroid (basur), fistül veya fissür (çatlak) gibi anal (makat) bölge rahatsızlıklarında halkımıza çok geniş bir tedavi yelpazesi sunulmaktadır.

Gazi Hastanesi bünyesinde bulunan radyolojik incelemeler (röntgen, ultrasonografi, bilgisayarlı tomografi, yan kuruşulumuzda olan manyetik rezonans, anjiyografi, kolanjiyografi) ile endoskopi ve perkütan biyopsi yöntemleri ilgili uzmanlarla eşgüdüm içerisinde hasta bakım ve tedavisinin planlanmasına yönelik veri elde edilmesi amacı ile kullanılmaktadır.

Doktorlarımız

Open chat
Merhaba
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?