EKG – Eforlu EKG

Yeni teknoloji ile birlikte biz de gelişerek yeni alet edevat ile karşınızdayız. EKG çekimleri hastanemizde mevcuttur. Teknoloji sayesinde oluşan yenilikçi sistemi ve kadro ekibiyle birlikte bizler sizlerin sağlık bekçileriniziz. Hastanemizde bulunan kalp dinleme cihazı ile sizlerin yanınızdayız.

EKG – Eforlu EKG

Yeni teknoloji ile birlikte biz de gelişerek yeni alet edevat ile karşınızdayız

Ritimlerin dinlenildiği sırada makinanın içerisindeki iğne şeklindeki kalem sayesinde grafik resimlerinin alındığı makine ölçüleriyle bulunur. Kalp ve ağrılarının sebepleri ile nedenlerinin ortak bir durum içerisinde bulunabilmesi gibi. Gereken ilgi ve özverini gösterilmediği takdirde hastanın ritim bozuklukları başlar ve kısa süre içerisinde ağrıları ve kasılmaları belirginleşir. Bu gibi durumlardan önce hastanemize başvurarak bilgilerimizi alabilir ve sağlık kuruluşlarımızın olduğu merkezlere de gelebilirsiniz.

İşlevlerin ve sistemin düzeyine göre oluşturulan yöntemlerin sınırsız olduğuna inanıyoruz. Hastanemizde bulunan herhangi bir sorun ile ilgili sizlerin de haberdar olması için elimizden gelenin en iyisini yapmak için sizlerden yardım talep edeceğiz. Bir sürü hedeflerimizle birlikte sizlerin güvenini kazanmak ve üst mertebelere ulaşmak için yanınıza geliyoruz… ÖZEL GAZİ HASTANESİ sizlerin hizmetinde olmaktan şeref duyuyoruz. Her zaman tam vaktinde olmamız gereken yerde hizmetinizde olmaktan memnun ve mutluyuz.

Oluşan rahatsızlıklardan sonra hastanın yakın takibe alınarak gözetimimizin altında kalması gerekmektedir.  EKG çekilen hastanın durumu ile ilgili son bilgiyi yetkili kişini söyleyerek hastaya veya hasta yakınlarını bilgilendirmesi bizlerin; ‘ilgili doktor’ unvanını almamızı sağlar. İşlemin yapılma ve bitişi 5-10 dakika arasındır. Vücutta ki oluşabilecek her hangi bir ağrı ya da reaksiyonların oluşması durumunda bir olumsuzluk söz konusu dahi olamaz. Yataklardaki çarşafların her biri hastaların gitmesiyle birlikte değiştirilerek gereken sağlık kontrollerinin sağlanması ile birlikte izlenmektedir. ÖZEL GAZİ HASTANESİ olarak yapılması istenen bilgilerin gereken özen ile sağlanması için bütün personel yetkililerinin etkin bir şekilde çalıştıklarının bilgisini de sizlere sunuyoruz. En üst teknoloji ile birlikte sizlerin yardımlarını da unutmayarak teknolojimizi en üstlere çıkartmayı hedefliyoruz. Kalbin düzenini bozarak sistemin duraksamasına neden olan kalp krizlerine sebep oluşturabilir. Bunun çaresi olarak da EKG işlemlerinin kalpteki sorununun ne boyutlarda olduğunu ya da nasıl olacağını sağlamaktadır.

Blog Yazıları